Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Galerie

Mladí a úspěšní

Dne 15. 9. se v Českém centru konala vernisáž k výstavě „Mladí a úspěšní“, která prezentuje výběr designerů a jejich prací, kteří v posledních 24 letech vyhráli národní cenu za studentský design. Výstavu představila kurátorka Veronika Pechmanová z Design Cabinet CZ.

Částí výstavy jsou vedle plakátů s životopisy vystavujících designerů také originální produkty, tady také např. boty Botas 66. Částí výstavy jsou vedle plakátů s životopisy vystavujících designerů také originální produkty, tady také např. boty Botas 66.
Party set designera Viktora Chalepi. Party set designera Viktora Chalepi.
Vystavena je také židle ERA od firmy TON, kterou představil Karel Wanke. Vystavena je také židle ERA od firmy TON, kterou představil Karel Wanke.
Velkým lákadlem nejen pro děti, ale také pro dospělé byl mluvící a hýbající se pytlík od Jindřicha Vodičky. Velkým lákadlem nejen pro děti, ale také pro dospělé byl mluvící a hýbající se pytlík od Jindřicha Vodičky.
První návštěvníci si užívají vernisáž. První návštěvníci si užívají vernisáž.
Ondřej Černý, ředitel Českého centra Mnichov, a Veronika Pechmanová, kurátorka výstavy, vítají hosty a představují výstavu. Ondřej Černý, ředitel Českého centra Mnichov, a Veronika Pechmanová, kurátorka výstavy, vítají hosty a představují výstavu.