Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

21.10.2017 20:00

JAM4U

Českobudějovická kapela Jam4U a bavorské trio Zitronen Püppies si společně zajamují v rámci doprovodného programu k výstavě Nedávno v zemi okamžiků. Výstava, která ukazuje život v česko-bavorském pohraničí, se koná ve spolupráci Českého centra v Mnichově, Pasinger Fabrik, Domem německého východu, St. Anna-Kapelle Passau a Regionálního muzea Krumau za podpory Česko-německého fondu budoucnosti. Společný koncert Jam4U a Zitronen Püppies se uskuteční 21. října od 20:00 v mnichovské Pasinger Fabrik.

Jam4U je pětice náruživých muzikantů z Českých Budějovic se zálibou v jamování a citem pro groove, kteří se posluchače úspěšně snaží zaujmout směsicí stylů od rocku, přes funk a jazz až po latinu. O podium se v druhé polovině vystoupení podělí s bavorským triem Zitronen Püppies, které už deset let baví publikum svými pop-rockovými songy (nejen) o ženách, a nedávno jim vyšlo nové album. Obě skupiny si nakonec společně „zajamují“. Kapely zahrají v rámci doprovodného programu k výstavě Nedávno v zemi okamžiků v mnichovské Pasinger Fabrik.

Výstava Nedávno v zemi okamžiků, jejíž součástí je bohatý doprovodný program plný tance, filmu, divadla, hudby a přednášek, se koná ve spolupráci Českého centra v Mnichově, Pasinger Fabrik, Domem německého východu, St. Anna-Kapelle Passau a Regionálního muzea Krumau za podpory Česko-německého fondu budoucnosti. Společný koncert  Jam4U a Zitronen Püppies se uskuteční 21. října od 20:00 v mnichovské Pasinger Fabrik.

 

Vstupné: 12 / 10 Euro

Rezervace vstupenek je možná na tel. č.  089/82929079 (úterý – neděle, 17:30 – 20:30) nebo zde.

 

Ukázky:

Místo konání:

Pasinger Fabrik, Wagenhalle, August-Exter-Str. 1, München

Datum:

21.10.2017 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala