Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

12.11.2017 20:00

Komorní koncert s klavírským triem FIALOVÁ - CLEMENTE - BÁRTA

V rámci projektu „Nedávno v zemi okamžiku“, který se zaměřuje na česko-bavorské pohraničí, vystoupí v Domě německého východu klavírní česko-německé trio FIALOVÁ - CLEMENTE – BÁRTA. Celý projekt se uskuteční díky spolupráci Českého centra v Mnichově, Pasinger Fabrik, Domem německého východu, St. Anna-Kapelle Passau a Regionálního muzea Krumau a za podpory Česko-německého fondu budoucnosti.

Německo-český komorní koncert s mnichovským houslistou Petrem Clementem, pražským violoncellistou Jiřím Bártou a pianistkou Terezou Fialovou.  Všichni tři hudebníci ať už sólo, jako duo nebo trio, s technickou brilantností, hravou lehkostí a fantastickým zvukovým zbarvením jsou velice uznávanými umělci a to i na mezinárodní úrovni.

Program: Antonín Dvořák, klavírní trio č. 4 ("Dumky" trio) / Johannes Brahms, klavírní trio v C minor, op. 101 / Josef Haydn, klavírní trio č. 39 v G major "Trio ongarese / Gypsy Trio"

Vstupné: 15 €

Rezervace vstupenek je možná na tel. č.  089/82929079 (úterý – neděle, 17:30 – 20:30) nebo přímo v Pasinger Fabrik.

Výstava Nedávno v zemi okamžiků, jejíž součástí je bohatý doprovodný program plný tance, filmu, divadla, hudby a přednášek, se koná ve spolupráci Českého centra v Mnichově, Pasinger Fabrik, Domem německého východu, St. Anna-Kapelle Passau a Regionálního muzea Krumau za podpory Česko-německého fondu budoucnosti.

Místo konání:

Haus des deutschen Ostens, Am Lilienberg 5, München

Datum:

12.11.2017 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala