Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

9.1.2019 19:00

Něžné vlny

Komedie odehrávající se v období Sametové revoluce: Nesmělý Vojta je zamilovaný do své rusovlasé spolužačky Ely, která co nevidět navždy zmizí za železnou oponou v Paříži. Pokud ovšem Vojta nepřijde s něčím, co by tomu zabránilo.

V rámci „1918 | 2018. Was ist Demokratie?“

CZ 2013, R: Jiří Vejdělek, v originálním znění s titulky, 96 min

Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a milující maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. Jenže Vojta má docela jiné priority - především rusovlasou spolužačku Elu, okouzlující akvabelu, která už v listopadu odjede do vysněné Paříže. Jestli Vojta rychle nepodnikne něco opravdu zásadního, zmizí mu Ela navždy za železnou oponou. Píše se totiž rok 1989.

Hrají: Táňa Pauhofová, Hynek Čermák, Robert Cejnar, Lucie Šteflová, Jan Maršál, Natálie Halouzková, Gabriel Barreto de Carvalho, Jan Hartl, Vojtěch Dyk, Jan Budař, Václav Kopta, Taťjana Medvecká, Martin Sitta, Martin Pechlát, Stanislav Zindulka, Petra Lustigová, Michal Novotný, Lucie Černá, Daniel Novák, Barbora Černá, Václav Matějovský…

Vstupné: 7 Euro

Trailer: 

 

Místo konání:

Arena Filmtheater, Hans-Sachs-Str. 7, München

Datum:

9.1.2019 19:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala