Grow Our Humanity

01. 01. 2021 31. 12. 2021 München

Inspirující citáty ve veřejném prostoru: Po zastávkách v Bruselu, Římě, Rotterdamu a Stockholmu přichází projekt Grow Our Humanity nyní také do Mnichova.

Současná pandemie Corony přiměla řadu z nás k zamyšlení – o našem místě ve světě nebo o našem dosavadním směřování v životě. Jaké jsou slabiny dnešní společnosti? Co by mohlo nebo mělo fungovat jinak? Jak je možné podpořit a dosáhnout více lidskosti a solidarity?

I přes utlumení veřejného života, kterým právě procházíme, se chce České centrum Mnichov podílet právě na takovéto diskuzi.

Počínaje Janem Amosem Komenským přes Jana Patočku až k Václavu Havlovi , české dějiny kultury nabízí  bohatý zdroj vizí pro lepší svět. Některé z těchto myšlenek chceme nyní zpřístupnit širšímu publiku. 

Vybrané citáty budou díky spolupráci s našimi partnery vyvěšeny na různých místech v Mnichově a budou publikovány rovněž prostřednictvím našich sociálních médií. Ať již během procházky nebo scrolování na instagramu mohou vybrané citáty v této turbulentní době posloužit jako záblesky naděje a impulsy k zamyšlení – malá inspirace a podnět pro všechny.

Partneři této události

Informace o události

  • Název události: Grow Our Humanity
  • Datum: 01. 01. 2021 31. 12. 2021
  • Místo konání: München

Podobné události